TCDK

Adresa: 17. listopadu, Dvůr Králové nad Labem
Hotline: +420 603 532 598
Zobrazit na mapě

STORNO REZERVOVANÝCH HODIN

Automatické vracení v rezervačním systému stále není technicky vyřešeno. Proto jsme se rozhodli, že najdeme jiné řešení. Pokud zrušíte již rezervovanou hodinu nejméně 48 hodin dopředu, můžete požádat pana správce o připsání pevná částky 200,- Kč/hod na kredit.

 • Změna pravidel připisování částek na kredit

  Z důvodu drastického zvýšení cen energií jsme nuceni od 1.1. 2022 zrušit připisování 10% kreditu navíc za každých vložených 1000 Kč. Výbor TC

 • Počítač pro rezervaci antukových kurtů

  Dnes jsme umístili a zprovoznili počítač pro rezervace antukových kurtů v klubovně naproti krbu. Pokud nebudete mít udělanou rezervaci předem, můžete při příchodu na kurty zjistit aktuální obsazenost a během krátké chvilky rezervovat volný dvorec. Doporučujeme provádět rezervace jako nepřihlášený uživatel, stačí vyplnit požadovaný čas, jméno s příjmením, email a tel. číslo. Pokud se přihlásíte na svůj účet, nezapomeňte se opět odhlásit, jinak budou další rezervace ostatních hráčů na Vaše jméno.   Pokud budete mít jakékoliv připomínky, obraťte se na členy výboru TC nebo pana správce.

 • Rezervační systém - antukové kurty

  Na výborové schůzi dne 15.6.2020 jsme rozhodli, že rezervace antukových kurtů bude dále probíhat přes rezervační systém. Maximální doba jednotlivé rezervace se prodlužuje na 3 hodiny. Rezervační systém bude nadále sloužit pouze pro rezervace, platby za nájem kurtů nečlenů a členů, kteří nemají zaplaceny hrací poplatky, budou probíhat výhradně v hotovosti u pana správce. Doufáme, že většina členů si již na tento systém zvykla a chápe, že je to výhoda nejen pro trenéry a údržbu kurtů, ale i pro Vás. Snažíme se tento systém vylepšit a v blízké době bude instalován v klubovně počítač pro účely zjištění aktuální obsazenosti a možnosti rezervace v případě nepřítomnosti pana správce. Tento počítač bude veřejně přístupný a bude sloužit těm, kteří nebudou mít rezervaci předem zamluvenou a mohou ji tedy provést přímo na tenise. Pokud by někdo měl problém s rezervací, může se obrátit na správce kurtů nebo na trenéra R.Hrmu, kteří mu pomohou.

 • CENÍK - LETNÍ SEZONA 2020

  Ceník venkovních antukových dvorců: člen se zaplacenými hracími poplatky zdarma; ostatní 8:00 – 14:00 180,- Kč; 14:00 – 20:00 200,- Kč

 • REZERVACE VENKOVNÍCH ANTUKOVÝCH KURTŮ

  Rezervace antukových kurtů bude do odvolání probíhat výhradně přes rezervační systém. Maximální doba jednotlivé rezervace je stanovena na 1,5 hodiny. Každý hráč si může denně rezervovat max. 3 hodiny. Pokud nemáte na účtu žádný kredit, nepůjde Vám rezervaci dokončit. V tomto případě rezervujte kurt jako nepřihlášený uživatel. Rezervační systém slouží POUZE pro rezervace, platby za nájem kurtů nečlenů a členů, kteří si nebudou chtít zaplatit hrací poplatky, budou probíhat výhradně v hotovosti u pana správce dle platného ceníku pro rok 2020. Na tréninky s trenérem jsou vyhrazeny blokové rezervace. Hodiny s trenérem si domlouvejte přímo s nimi.

 • RUŠENÍ REZERVACÍ

  Automatické vracení v rezervačním systému stále není technicky vyřešeno. Proto jsme se rozhodli, že najdeme jiné řešení. Pokud zrušíte již rezervovanou hodinu nejméně 48 hodin dopředu, můžete požádat pana správce o připsání pevná částky 200,- Kč/hod na kredit.

 • LAST MINUTE

  Od letošní halové sezony máte možnost využít novinky LAST MINUTE. Jedná se o dodatečnou slevu na poslední chvíli, která bude aktivována několik hodin dopředu v určitých obdobích v nepravidelných intervalech. Výše slevy se bude vždy různá až do výše 30% ze základního ceníku.

 • NABITÍ KREDITU!!

  NABITÍ KREDITU!! 

  Na účet TC DK 27-680660247/0100 zašlete částku, kterou si přejete připsat na Váš kredit. 

  Do zprávy pro příjemce MUSÍTE uvést Vaše příjmení a slovo KREDIT (nutné pro identifikaci platby). 

  Do dvou pracovních dnů od připsání kreditu na účet, bude částka kreditu připsána na Vaše jméno a 

  Vy to uvidíte ve svém profilu a nic Vám nebrání v rezervacích a platbách z kreditu. 

  Eva Žižková - ekonomka klubu